RESULTATER

2021

7. plads – Frederik Kjærgaard

Europa Mesterskab – Electric Boogie/Popping solo

5. plads – Vanessa Nyaa

World Cup – Disco Solo

7. plads – Filippa Lentini From & Vanessa Nyaa

World Cup – Disco Duo

8. plads – Filippa Lentini From

World Cup – Disco Solo

Danmarksmestre – “RD63 – Dark Star”

DM National League – Disco Formation

Danmarksmestre – “RD63 – Gladiators”

DM National League – Disco Formation

Danmarksmestre – Team Final Call

DM International League – Hiphop Formation

3. plads – Esther Bay Nielsen

Disco Grand Prix – Disco Solo

3. plads – Vanessa Nyaa & Andrea Sepstrup-Skjoldner

Disco Grand Prix – Disco Duo

6. plads – Naomi Bøhm Reinhardt & Esther Bay Nielsen

Disco Grand Prix – Disco Duo

6. plads – Filippa Lentini From

Disco Grand Prix – Disco Solo

6. plads – Vanessa Nyaa

Disco Grand Prix – Disco Solo

11. plads – Mathilde Bay Nielsen & Sofie Vestergaard Tingleff

Disco Grand Prix – Disco Duo

12. plads – Asta Boysen Bendixen

Disco Grand Prix – Disco Solo

Danmarksmestre – Mathilde Bay Nielsen & Sofie Tinngleff

DM International League – Disco Duo

Danmarksmestre – Vanessa Nyaa & Filippa Lentini From

DM International League – Disco Duo

Danmarksmester – Natascha Unold Heidemann

DM International League – Disco Solo

Danmarksmester – Vanessa Nyaa

DM International League – Disco Solo

Danmarksmestre – Sofie Bahnson & Bella Stampe

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Emilie Wangaa & Esther Bay Nielsen

DM National League – Disco Duo

Danmarksmester – Sofie Bahnson

DM National League – Disco Solo

Danmarksmester – Celine Andersen

DM National League – Hiphop Solo

Danmarksmestre – Mathilde Bay Nielsen & Vanessa Nyaa

DM National League – Hiphop Duo

2020

Sjællandsmester – Filippa Lentini From

SM International League – Disco Slow Solo

Sjællandsmester – Mie Thorslund Jørgensen

SM International League – Disco Slow Solo

Sjællandsmester – Asta Boysen Bendixen

SM International League – Disco Slow Solo

Sjællandsmestre – Vanessa Nyaa & Andrea Sepstrup-Skjoldner

SM International League – Disco Duo

Sjællandsmestre – Thea Kjærgaard & Melanie Kørner Lykvad

SM International League – Disco Duo

Sjællandsmester – Andrea Sepstrup-Skjoldner

SM International – Disco Solo

Sjællandsmester – Melanie Kørner Lykvad

SM International – Disco Solo

Sjællandsmester – Filippa Lentini From

SM International – Disco Solo

2019

8. plads – Mockingbird

Verdens Mesterskab – Disco Formation

6. plads – Filippa Lentini From

Europa Mesterskab – Disco Solo

7. plads – “Team Ready For This”

Verdens Mesterskab – Hiphop Formation

13. plads – Frederik Kjærgaard

Europa Mesterskab – Electric Boogie/Popping Solo

World Cup Vinder – Filippa Lentini From

World Cup – Disco Solo

2. plads – Thea Kjærgaard & Melanie Kørner Lykvad

World Cup – Disco Duo

6. plads – Asta Boysen Bendixen

World Cup – Disco Solo

11. plads – Filippa Lentini From & Asta Boysen Bendixen

World Cup – Disco Duo

13. plads – Melanie Kørner Lykvad

World Cup – Disco Solo

Nordiske Mestre – Thea Kjærgaard & Melanie Kørner Lykvad

Nordisk Mesterskab – Hiphop Duo

Nordisk Mester – Filippa Lentini From

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

Nordisk Mester – Asta Boysen Bendixen

Nordisk Mesterskab – Jive Solo

2. plads – Thea Kjærgaard

Nordisk Mesterskab – Jive Solo

2. plads – Filippa Lentini From

Nordisk Mesterskab – Hiphop Solo

2. plads – Thea Kjærgaard

Nordisk Mesterskab – Cha Cha Cha Solo

2. plads – Nanna Bøhling-Petersen

Nordisk Mesterskab – Cha Cha Cha Solo

3. plads – Asta Boysen Bendixen

Nordisk Mesterskab – Cha Cha Cha Solo

3. plads – Nanna Bøhling-Petersen

Nordisk Mesterskab – Jive Solo

9. plads – Melanie Kørner Lykvad & Thea Kjærgaard

Nordisk Mesterskab – Disco Duo

12. plads – Mathilde Bay Nielsen & Shanice Fausto Sae-Gao

Nordisk Mesterskab – Disco Duo

12. plads – Filippa Lentini From & Asta Bendixen

Nordisk Mesterskab – Disco Duo

12. plads – Vanessa Nyaa & Andrea Sepstrup-Skjoldner

Nordisk Mesterskab – Disco Duo

Danmarksmestre – Above the Sky

Danmarks Mesterskab National – Disco Formation

Danmarksmestre – Masterchef

Danmarks Mesterskab National – National Production

Danmarksmester – Vanessa Nyaa

Danmarks Mesterskab National – Disco Solo

Danmarksmester – Melanie Kørner Lykvad

Danmarks Mesterskab International – Disco Solo

Danmarksmester – Filippa Lentini From

Danmarks Mesterskab National – Hiphop Solo

Danmarksmester – Asta Boysen Bendixen

Danmarks Mesterskab International – Disco Solo

Danmarksmestre – Ville Bidstrup & Bella Stampe

Danmarks Mesterskab National – Hiphop Duo

Sjællandsmestre – Above the Sky

Sjællands Mesterskab – Disco Formation

Sjællandsmestre – Masterchef

Sjællands Mesterskab – National Production

Sjællandsmestre – Get Your Shoes On

Sjællands Mesterskab International – Hiphop Group

Sjællandsmester – Filippa Lentini From

Sjællands Mesterskab International – Disco Slow Solo

Sjællandsmester – Andrea Sepstrup-Skjoldner

Sjællands Mesterskab International – Disco Slow Solo

Sjællandsmester – Sofie Rørholm Riedel

Sjællands Mesterskab International – Disco Slow Solo

Sjællandsmestre – Mie Thorslund Jørgensen & Cecilie Thane Christensen

Sjællands Mesterskab International – Disco Duo

Sjællandsmester – Filippa Lentini From

Sjællands Mesterskab International – Disco Solo

Sjællandsmester – Asta Boysen Bendixen

Sjællands Mesterskab International – Disco Solo

Sjællandsmester – Melanie Kørner Lykvad

Sjællands Mesterskab International – Disco Solo

Sjællandsmester – Shanice Fausto Sae-Gao

Sjællands Mesterskab National – Disco Solo

Sjællandsmestre – Mathilde Bay Nielsen & Andrea Sepstrup-Skjoldner

Sjællands Mesterskab National – Hiphop Duo

Sjællandsmester – Asta Boysen Bendixen

Sjællands Mesterskab National – Hiphop Solo

Sjællandsmester – Andrea Sepstrup-Skjoldner

Sjællands Mesterskab National – Hiphop Solo

Sjællandsmestre – Alma Greisen & Mille Geel Vestergaard

Sjællands Mesterskab National – Disco Duo

Pokalvinder – Mille Geel Vestergaard

Dancer of the Year – Disco Solo

Pokalvinder – Filippa Lentini From

Dancer of the Year – Disco Solo

Pokalvindere – Filippa + Asta, Mille + Alma & Gabriella + Bella

Dancer of the Year – Disco Duo

2018

11. plads – Frederik Kjærgaard

Verdens Mesterskab – Electric Boogie/Popping Solo

4. plads – “RD63 – Ready For This”

Europa Mesterskab – Hiphop Formation

6. plads – Frederik Kjærgaard

Europa Mesterskab – Electric Boogie/Popping Solo

3. plads – “Get Your Shoes On”

Europa Mesterskab – Hiphop Group

7. plads – Karoline Lybecker & Cecilie Thane Christensen

World Cup – Disco Duo

9. plads – Ida Bay Nielsen & Nanna Bøhling-Petersen

World Cup – Disco Duo

12. plads – Filippa Lentini From

World Cup – Disco Duo

Nordiske Mestre – Filippa Lentini From & Vanessa Nyaa

Nordisk Mesterskab – Disco Duo

2. plads – Vanessa Nyaa

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

2. plads – Andrea Sepstrup-Skjoldner

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

5. plads – “RD63 – Tropix”

Nordisk Mesterskab – Disco Small Group

5. plads – Natatascha Unold Heidemann

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

5. plads – Sofie Vestergaard Tingleff

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

6. plads – Anna Bjørn & Frida Christoffersen

Nordisk Mesterskab – Disco Duo

7. plads – Sofie Dyrløv Schjoldager

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

9. plads – Thea Kjærgaard

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

9. plads – Nanna Bøhling-Petersen

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

11. plads – Melanie Kørner Lykvad

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

3. plads – Asta Bendixen & 4. plads – Thea Kjærgaard 

Christmas Cup Sweden – Jive Solo

5. plads – Asta Bendixen & 6. plads – Thea Kjærgaard

Christmas Cup Sweden – Jive Solo

Danmarksmestre – “The Simpsons”

DM National League – National Production

Danmarksmestre – “Drknss”

DM National League -Disco Formation

Danmarksmestre – “Fountain of Youth”

DM National League – Disco Formation

Danmarksmestre – “G.O.T.”

DM International League – Disco Formation

Danmarksmestre – “Ready for This”

DM International League – Hiphop Formation

Danmarksmestre – Anna Bjørn & Frida Christoffersen

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Mathilde Steen-Christensen & Signe Breum

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Natascha Unold Heidemann & Julie Thomsen

DM National League – Hiphop Duo

Danmarksmestre – Mathilde Bay Nielsen & Andrea Sepstrup-Skjoldner

DM National League – Hiphop Duo

Danmarksmester – Melanie Kørner Lykvad

DM National League – Hiphop Solo

Danmarksmester – Asta Boysen Bendixen

DM National League – Hiphop Solo

Danmarksmestre – Sara Maika Nielsen & Karoline Lybecker

DM International League – Disco Duo

Danmarksmester – Andrea Sepstrup-Skjoldner

DM National League – Disco Solo

Danmarksmestre – Rebekka Hansen & Janna Moberg

DM National League – Disco Duo

Sjællandsmestre – “Drknss”

SM National League – Disco Mini Formation

Sjællandsmestre – “The Simpsons”

SM National League – National Production

Sjællandsmestre – Sara Maika Nielsen & Karoline Holst Lybecker

SM International League – Hiphop Duo

Sjællandsmester – Filippa Lentini From

SM National League – Disco Solo

Sjællandsmester – Asta Boysen Bendixen

SM International League – Disco Slow Solo

Sjællandsmester – Mie Thorslund Jørgensen

SM International League – Disco Solo

Sjællandsmestre – Vanessa Nyaa & Filippa Lentini From

SM National League – Disco Duo

Sjællandsmestre – Anna Bjørn & Frida Christoffersen

SM National League – Disco Duo

Sjællandsmester – Vanessa Nyaa 

SM National League – Disco Solo

Sjællandsmester – Frida Emily Christoffersen

SM National League – Disco Solo

Sjællandsmester – Andrea Sepstrup-Skjoldner

SM National League – Disco Solo

Sjællandsmestre – Mathilde Bay Nielsen & Norina Noval

SM National League – Disco Duo

Sjællandsmester – Melanie Kørner Lykvad

SM National League – Disco Solo

Sjællandsmester – Filippa Lentini From

SM International League – Disco Slow Solo

Sjællandsmester – Asta Boysen Bendixen

SM National League – Hiphop Solo

Sjællandsmester – Andrea Sepstrup-Skjoldner

SM National League – Hiphop Solo

Sjællandsmestre – Karoline Lybecker & Sara Maika Nielsen

SM National League – Hiphop Duo

Sjællandsmestre – Asta Boysen Bendixen & Sophie Wangaa Bækgaard

SM National League – Hiphop Duo

Pokalvinder – Vanessa Nyaa

Dancer of the Year – Disco Solo

Pokalvinder – Filippa Lentini From

Dancer of the Year – Hiphop Solo

Pokalvinder – Asta Boysen Bendixen

Dancer of the Year – Hiphop Solo

2017

2. plads – “Midnight Mafia vs. Hitmen”

World Cup – Disco Formation

3. plads – Sara Maika Nielsen & Karoline Holst Lybecker

World Cup – Disco Duo

7. plads – Ditte Biltoft & Helena Kystol Berg

World Cup – Disco Duo

9. plads – Sofie Rørholm Riedel

World Cup – Disco Solo

Nordiske Mestre – Sara Maika Nielsen & Karoline Holst Lybecker

Nordisk Mesterskab – Hiphop Duo

4. plads – Sille Malou Nielsen & Cecilie Olsen

Nordisk Mesterskab – Disco Duo

4. plads – Filippa Lentini From & Vanessa Nyaa

Nordisk Mesterskab – Disco Duo

4. plads – Sarah Duris & Sofie Rørholm Riedel

Nordisk Mesterskab – Disco Duo

5. plads – Ida Bay Nielsen

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

6. plads – Karoline Holst Lybecker

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

Danmarksmestre – “Midnight Mafia vs. Hitmen”

DM International League – Disco Formation

Danmarksmestre – “Harry Potter”

DM National League – Mini Production

Danmarksmestre – “Welcome to the Hotel”

DM International League – Show Dance Formation

Sjællandsmestre – “Harry Potter”

SM National League – Mini Production

Danmarksmestre – Emma Løvskov & Simone Løvskov

DM National League – Hiphop Duo

Danmarksmestre – Ida Bay Nielsen & Nanna Bøhling-Petersen

DM National League – Hiphop Duo

Danmarksmestre – Sophie Bækgaard & Asta Bendixen

DM National League – Hiphop Duo

Danmarksmestre – Sara Maika Nielsen & Karoline Holst Lybecker

DM International League – Hiphop Duo

Danmarksmester – Sofie Rørholm Riedel

DM International League – Disco Solo

Danmarksmestre – Sara Maika Nielsen & Karoline Holst Lybecker

DM International League – Disco Duo

Danmarksmestre – Vanessa Nyaa & Filippa Lentini From

DM National League – Disco Duo

Danmarksmester – Annika Hjelm Lindehammer

DM National League – Disco Solo

Danmarksmester – Frida Emily Christoffersen

DM National League – Disco Solo

Sjællandsmestre – Sara Maika Nielsen & Karoline Holst Lybecker

SM National League – Hiphop Duo

Sjællandsmester – Melanie Kørner Lykvad

SM National League – Disco Solo

Sjællandsmester – Cecilie Jungsgaard Jensen

SM National League – Disco Solo

Sjællandsmester – Signe Breum

SM National League – Disco Solo

Sjællandsmestre – Julie Sørensen & Emily Lentini From

SM National League – Disco Duo

Sjællandsmestre – Cecilie Jungsgaard Jensen & Eline Helen Hoe

SM National League – Disco Duo

Sjællandsmestre – Mathilde Steen-Christensen & Signe Breum

SM National League – Disco Duo

Sjællandsmestre – Sara Maika Nielsen & Karoline Holst Lybecker

SM International League – Disco Duo

Sjællandsmestre – Rebekka Mørk Hansen & Janna Fabech Moberg

SM National League – Disco Duo

Sjællandsmestre – Anna Bjørn & Frida Christoffersen

SM National League – Disco Duo

Sjællandsmestre – Thea Kjærgaard & Isabella Vogt

SM National League – Hiphop Duo

Sjællandsmestre – Asta Bendixen & Sophie Wangaa Bækgaard

SM National League – Hiphop Duo

Sjællandsmester – Filippa Lentini From

SM National League – Disco Solo

Sjællandsmester – Frida Emily Christoffersen

SM National League – Disco Solo

Pokalvindere – Karoline Holst Lybecker & Sara Maika Nielsen

Dancer of the Year – Hiphop Duo

Pokalvindere – Asta Boysen Bendixen & Frida Emily Christoffersen

Dancer of the Year – Disco Solo

Pokalvindere – Asta Boysen Bendixen & Frida Emily Christoffersen

Dancer of the Year – Disco Solo

2016

5. plads – “Eyez”

Verdens Mesterskab – Disco Formation

Danmarksmestre – “Ludo”

DM National League – Mini Production

Danmarksmestre – “Eyez”

DM International League – Disco Formation

Danmarksmestre – “Africa”

DM National League – Disco Formation

Danmarksmestre – “No Name”

DM International League – Hiphop Formation

Danmarksmestre – “Eight”

DM National League – Hiphop Formation

Sjællandsmester – Cecilie Thane Christensen

SM International League – Disco Solo

Sjællandsmester – Sara Maika Nielsen

SM International League – Disco Solo

Sjællandsmestre – Cecilie Thane Christensen & Cathrine Hasle Rasmussen

SM International League – Disco Duo

Sjællandsmestre – Karoline Holst Lybecker & Sara Maika Nielsen

SM International League – Hiphop Duo

Sjællandsmestre – “Eight”

SM National League – Hiphop Formation

Sjællandsmestre – “Africa”

SM National League – Disco Formation

Københavnsmestre – Julie Aagaard Sørensen & Emily Lentini From

KM National League – Disco Duo

Københavnsmester – Thea Kjærgaard

KM National League – Disco Solo

Københavnsmestre – Annika Hjelm Lindehammer & Shanice Fausto Sae-Gao

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Cecilie Jungsgaard Jensen & Eline Helen Hoe

KM National League – Disco Duo

Københavnsmester – Filippa Lentini From

KM National League – Disco Solo

Københavnsmester – Sofie Rørholm Riedel

KM National League – Disco Solo

Pokalvinder – Filippa Lentini From

Dancer of the Year – Disco Solo

Pokalvindere – Ditte Biltoft & Helena Kystol Berg

Dancer of the Year – Disco Duo

Pokalvindere – Anna Bjørn & Frida Christoffersen

Dancer of the Year – Disco Duo

2015

Danmarksmestre – “Phineas & Ferb”

DM National League – Mini Production

Danmarksmestre – Natascha Unold Heidemann & Melanie Lykvad

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Thea Kjærgaard & Isabella Vogt

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Asta Boysen Bendixen & Julie Walhovd

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Cecilie Olsen & Sille Malou Nielsen

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Heidi Ros & Maja Ammitzbøll

DM National League – Disco Duo

Danmarksmester – Heidi Ros

DM National League – Disco Solo

Sjællandsmestre – “Phineas & Ferb”

SM National League – Mini Production

Sjællandsmestre – “Fight”

SM International League – Disco Group

Sjællandsmestre – Amalie Eis Bang & Caroline Correll Bjørke

SM International League – Disco Duo

Sjællandsmestre – Helena Kystol Berg & Ditte Biltoft

SM International League – Disco Duo

Københavnsmestre – Melanie Lykvad & Natascha Unold Heidemann

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Asta Boysen Bendixen & Julie Walhovd

KM National League – Disco Duo

Københavnsmester – Thea Kjærgaard

KM National League – Disco Solo

Københavnsmester – Julie Thomsen

KM National League – Disco Solo

Københavnsmester – Julie Walhovd

KM National League – Disco Solo

Københavnsmester – Frederikke Pihl Karlsen

KM National League – Disco Solo

Københavnsmester – Maja Ammitzbøll

KM National League – Disco Solo

2014

6. plads – “No Comment”

Verdens Mesterskab – Hiphop Formation

Nordiske Mestre – Natascha Unold Heidemann & Melanie Lykvad

Nordisk Mesterskab – Disco Duo

Nordisk Mester – Karoline Holst Lybecker

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

2. plads – Sara Maika Nielsen

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

3. plads – Mathilde Breinstrup & Karoline Lybecker

Nordisk Mesterskab – Disco Duo

4. plads – “Fight”

Nordisk Mesterskab – Disco Group

Danmarksmestre – “The Universe”

DM National League – Disco Formation

Danmarksmestre – “Fight”

DM National League – Disco Formation

Danmarksmestre – “No Comment”

DM International League – Hiphop Formation

Danmarksmester – Victoria Shange

DM National League – Hiphop Solo

Danmarksmestre – Frederik Kjærgaard & Katja Lisborg

DM National League – Hiphop Duo

Danmarksmestre – Cathrine Bøeck & Cecilie Snedker Hansen

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Simone Andersen & Caroline Correll Bjørke

DM National League – Disco Duo

Sjællandsmestre – “The Universe”

SM National League – Disco Formation

Sjællandsmester – Helena Kystol Berg

SM International League – Disco Solo

Sjællandsmester – Karoline Holst Lybecker

SM International League – Disco Solo

Sjællandsmester – Emma Gram Christensen

SM International League – Disco Solo

Sjællandsmestre – Mie Thorslund Jørgensen & Sarah Vendelborg

SM International League – Disco Duo

Københavnsmester – Cathrine Bøeck

KM National League – Disco Solo

Københavnsmester – Mie Thorslund Jørgensen

KM National League – Disco Solo

Københavnsmester – Cathrine Hasle Rasmussen

KM National League – Disco Solo

Københavnsmestre – Cathrine Bøeck & Cecilie Snedker Hansen

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Sandra Gudesen & Christine Henriksen

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Caroline Correll Bjørke & Simone Andersen

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Isabella Vogt & Victoria Shange

KM National League – Hiphop Duo

2013

6. plads – “No Comment”

Verdens Mesterskab – Hiphop Formation

6. plads – “Time”

Europa Mesterskab – Disco Small Group

2. plads – Cecilie Thane Christensen & Cathrine Hasle Rasmussen

Nordisk Mesterskab – Disco Duo

3. plads – Caroline Correll Bjørke

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

4. plads – “Yellow Stone”

Nordisk Mesterskab – Disco Group

5. plads – “Reinhardt Dans”

Nordisk Mesterskab – Disco Group

5. plads – Karoline Holst Lybecker

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

Danmarksmestre – “Time Travel”

DM National League – Disco Formation

Danmarksmestre – Sophie Nazareth & Cille Wiborg

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Thea Kjærgaard & Isabella Vogt

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Mie Thorslund Jørgensen & Sarah Vendelborg

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Patricia Jensen &  Cecilie Nyborg

DM National League – Hiphop Duo

Danmarksmester – Victoria Shange

DM National League – Hiphop Solo

Sjællandsmestre – “Time Travel”

SM National League – Disco Formation

Københavnsmestre – Cecilie Thane Christensen & Sarah Rygaard

KM National League – Hiphop Duo

Københavnsmestre – Isabella Vogt &  Victoria Shange

KM National League – Hiphop Duo

Københavnsmestre – Isabella Vogt & Thea Kjærgaard

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Heidi Ros & Pernille Hansen

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Maja Ammitzbøll & Melanie Michelsen

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Sarah Rygaard & Simone Andersen

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Mie Thorslund Jørgensen &  Sarah Vendelborg

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Karoline Lybecker & Mathilde Breinstrup

KM National League – Disco Duo

Københavnsmester – Melanie Michelsen

KM National League – Disco Solo

Københavnsmester – Caroline Correll Bjørke

KM National League – Disco Solo

Københavnsmester – Thea Kjærgaard

KM National League – Disco Solo

Københavnsmester – Frederik Kjærgaard

KM National League – Hiphop Solo

Pokalvinder – Caroline Correll Bjørke

Dancer of the Year – Disco Solo

Pokalvindere – “Time”

Dancer of the Year – Disco Group

Pokalvindere – Cathrine Bøeck & Cecilie Snedker Hansen

Dancer of the Year – Disco Duo

2012

6. plads – “Black Attraction”

Europa Mesterskab – Disco Formation

Nordiskmester – Helena Kystol Berg

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

3. plads – Frederikke Olsen

Nordisk Mesterskab – Disco Solo

4. plads – “Hardcore”

Nordisk Mesterskab – Disco Group

Danmarksmester – Mie Thorslund Jørgensen

DM National League – Disco Solo

Danmarksmestre – Celina Poulsen & Astrid Brønsbjerg

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Heidi Ros & Pernille Hansen

DM National League – Disco Duo

Danmarksmestre – Celina Poulsen & Astrid Brønsbjerg

DM International League – Disco Duo

Sjællandsmester – Emma Gram Christensen

SM International League – Disco Solo

Sjællandsmestre – Rikke Larsen & Emma Gram Christensen

SM International League – Disco Duo

Københavnsmestre – Heidi Ros & Pernille Hansen

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Katja Lisborg & Sofie Rokkedal

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Celina Poulsen & Astrid Brønsbjerg

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Caroline Correll Bjørke & Frederikke Olsen

KM National League – Disco Duo

Københavnsmestre – Karoline Holst Lybecker & Mathilde Breinstrup

KM National League – Disco Duo

Københavnsmester – Natascha Unold Heidemann

KM National League – Disco Solo

Københavnsmester – Mathilde Breinstrup

KM National League – Disco Solo

Pokalvindere – “Hardcore”

Dancer of the Year – Disco Group

2011

Pokalvindere – Astrid Brønsbjerg & Celina Poulsen

Dancer of the Year – Disco Duo